تلفن مشاوره
09167205607
ایمیل
Info@KianiHair.com
اهواز
زیتون کارمندی،خیابان کملیل،نبش خیایان زاویه
کلینیک پوست و موی اطهر،طبقه همکف،اتاق شماره دو،کلینیک کاشت مو شیوا کیانی
بهترین کلینیک کاشت مو به روش FIT در اهواز
SuperUser Account
/ دسته ها: کاشت مو

بهترین کلینیک کاشت مو به روش FIT در اهواز

در این مقاله کاشت مو به روش FIT را توضیح داده و نگرانی ها و سوالاتی که در ذهن عزیزانی که به دنبال روش مناسب کاشت مو هستند را برطرف کرده و با روش کاشت مو به روش FIT که در کلینیک کاشت موی شیوا کیانی انجام می شود آشنا خواهید شد.

برای ادامه این مقاله با ما همراه باشد.


کاشت مو به روش FIT چگونه انجام می گیرد و مزایا و معایب این روش چیست؟

 

کاشت مو به روش FIT شامل 5 مرحله می باشد:

مرحله اول: پاکسازی محل برداشت و تزریق بی حسی موضعی(لیدوکائین)

تزریق بی حسی در کلینیک کاشت موی شیوا کیانی در اهواز

 اولین مرحله از کاشت مو تزریق لیدوکائین جهت بی حس شدن ناحیه برداشت و کاشت مو می باشد. شاید اولین سوالی که هر متقاضی کاشت مو برایش پیش آمده و در جلسات مشاوره هم از ما پرسیده می شود این است  که آیا عمل کاشت مو دردآورد است؟

خوشبختانه با توجه به تزریق بی حسی در نقاطی از سر که درگیر عمل کاشت مو هستند بیمار درد کمی احساس کرده و این پیوند کاشت مو را قابل تحمل و حتی پس از گذشت دقایقی پس از تزریق بدون درد در آن ناحیه خواهد کرد.

 

سوالی که در ذهن شما وجود دارد این است که آیا با تزریق بی حسی موضعی در عمل کاشت موی طبیعی، خود بدون درد است؟ آیا پس از تزریق بی حسی، دیگر هیچ دردی را حس نخواهیم کرد؟

جواب به این سوال قطعی نیست و هر بیمار نسبت به عوامل مختلف مانند نوع پوست، ژنتیک،حتی استرس تجربه ای متفاوت را داشته و به صورت کلی می توان گفت تزریق بی حسی در محل برداشت و کاشت مو شاید تا  حدی درد داشته باشد اما این نکته مهم را در نظر بگیرید که با توجه به توصیه هایی که قبل از عمل کاشت توسط خانم شیوا کیانی به بیمار مشاوره داده می شود، بیمار به نسبت درد کمتری را تحمل کرده و البته باز هم تاکید می کنیم که این درد طبیعی است و هر جسم خارجی که به پوست سر وارد شود طبیعتا کمی احساس ناخوشایندی برای انسان ایجاد می کند ولی باید این اطمینان را به شما بدهیم که درد تزریق بی حسی قابل تحمل  بوده و معمولا اولین تزریق کمی برای بیمار ملموس می باشد و بعد از آن سایر تزریق های بی حسی و همچنین سایر مراحل عمل درد کمتر و حتی بدون تحمل درد خواهد بود.

مرحله دوم: ایجاد برش های بسیار ریز به کمک پانچ مخصوص

 

در این مرحله با کمک تکنسین های با تجربه کلینیک، با دقت و ظرافت و به کمک پانچ مخصوص جراحی، در قسمت پشت سر( در مقاله ای جدا در مورد چرایی اینکه موهای پشت سر گیرنده های عالی برای پیوند هستند توضیح خواهیم داد) سوراخ هایی ایجاد کرده و نکته بسیار مهم در این مرحله، عمق سوراخ های ایجاد شده و زاویه فرو کردن پانچ باید به گونه ای باشد که به گراف های مو آسیب نرسد.

مرحله سوم: برداشت گرافت مو

برداشت گراف مو توسط تکنسین های کاشت مو کلینیک شیوا کیانی اهواز

بعد از ایجاد برش های بسیار ریز به کمک پانچ مخصوص که در مرحله قبل توضیح داده شد  مرحله برداشت گرافت مو شروع خواهد شد.این مرحله نیاز به صبر و دقت زیاد توسط تکنسین کاشت مو و همچنین بیمار دارد.

 همانطور که در تصویر مشخص شده است،  گرافت های مو در دسته های دوتایی تا چند تایی قرار گرفته می شود. این که این دسته گرافت ها چگونه و با چه تعداد مو در هر دسته برداشت می شود، بسته به نوع موی بیمار ، ژنتیک و نوع پوست بیمار خواهد بود. قابل توجه است در هر کاشت مو، بین 1500 تا 3500 گرافت مو می تواند برداشت شود.

گرافت های برداشت شده با دقت از هم جدا شده و در محلی مخصوص نگهداری می شود تا در مراحل بعد در محل مشخص شده کاشته شود.

مرحله چهار: ایجاد حفره ریز در محل کاشت

ایجاد شکاف در محل رویش مو ها - کلینیک کاشت مو شیوا کیانی اهواز

 مهمترین بخش عمل کاشت مو ، همین مرحله است. ایجاد حفره در محل کاشت  را خانم شیوا کیانی به بهترین نحو ممکن شخصا انجام می دهد که هنر جراحی و نوع ایجاد حفره توسط تیغ های مخصوص جراحی ، باعث شده کلینیک کاشت موی شیوا کیانی در اهواز در دسته بهترین کلینیک های کاشت مو در اهواز و منطقه قرار گیرد. طراحی و مهندسی خط رویش مو ها و همچنین دقت در ایجاد جهت حفره ها توسط خانم شیوا کیانی نشان می دهد که نتیجه کاشت مو های انجام شده در این کلینیک با درصد بالا موفقیت آمیز بوده است که در بخش تصاویر نمونه کار های انجام شده می توانید نمومه کار های قبل و بعد از انجام عمل های زیبایی کلینیک را مشاهده کنید و  با اطمینان بیشتری به ما اعتماد کرده و آینده زیبای خود را به ما بسپارید

مرحله پنج: کاشت گرافت های برداشت شده

کاشت گرافت های برداشت شده در کلینیک کاشت مو شیوا کیانی در اهواز

 

مرحله آخر از عمل کاشت مو به روش FIT کاشت دسته گرافت هایی که در مراحل قبل برداشته شده بود می باشد.در  این مرحله با دقت بسیار بالا گرافت ها در محل حفره هایی که ایجاد شده بود کاشته شده می شود . قابل توجه است این مرحله درد خاصی نداشته و ناحیه کاشت کاملا بی حس می باشد.


در این مقاله سعی کردیم به صورت کامل مراحل کاشت مو به روش FIT را که در کلینیک کاشت مو شیوا کیانی در اهواز انجام می شود توضیح دهیم.امیدواریم بعد از خواندن این مقاله نگرانی های شما در این زمینه رفع شده باشد.

 

 

 

Print
3707
برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید